sobota, 31 marca 2012

Sznury koralikowe i niebieskie kolczyki sutasz

Oj całkiem długo mnie tu nie było (prawie cztery tygodnie :/ ). Dużo się pozmieniało: badania do magisterki do poprawy, zamieszkał ze mną Mój TŻ, zmiana pracy. Ale jedno nadal pozostało niezmienne : nie zabrałam się jeszcze za pisanie pracy magisterskiej.
Na dowód tego, że nie leniuchowałam przez te 4 tygodnie wrzucam parę zdjęć.

Na początek, muszę pochwalić się, że podszkoliłam się w sznurach koralikowych. Poczyniłam kilka bransoletek. Przyznam, że całkiem mi się spodobało szydełkowanie koralikowych sznurów.


Pierwsza bransoletka powstała dla Kasi. Wykonana w całości z koralików Toho 11/0 w kolorach Opaque-Lustered Pumpkin, Silver-Lined Milky Peach oraz Opaque-Lustered Lt Beige w sekwencji 4a1b1c. Zapięcie i końcówki posrebrzane. Wyszła cukierkowo słodka i dodam, że bardzo podoba  się właścicielce :)

Kolejna bransoletka, mimo iż szara i bura bardzo mi się podoba. Powstała w całości z koralików 11/0 w kolorze Silver-lined Frosted Gray .Zapięcie i końcówki posrebrzane. Pastelowo-miętową bransoletka wykonałam z koralików 11/0 w kolorze  Silver-Lined Milky Lt Peridot. Zapięcie i końcówki posrebrzane.  Niestety nie chciała  ze mną współpracować przy fotografowaniu i nie udało mi się oddać w calości jej uroku.

Na koniec kolczyki wykonane techniką soutache w nasyconych kolorach.  Dominuje kolor niebieski, a jako kontrastowego akcentu użyłam ciemno zielonego i fioletu. Koraliki ze szlifowanego szkła, a drobnica szklana i metal w kolorze czarnym. Krawatka i bigle posrebrzane.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz