czwartek, 25 października 2012

Wpadłam w szał tworzenia...

Miałam ostatnio kilka dni wolnego w pracy, więc wpadłam w szał tworzenia :)

Jeden projekt nieskończony, a w głowie już kiełkuje nowy.... Nie kończąc pierwszego zaczynam drugi...  potem trzeci. Na sam koniec tysiąc pięćset rzeczy do wykończenia... Ale dałam radę i dokończyłam wszystko :)
Aż sama nie mogłam wyjść z podziwu, że nie mam już żadnych porozpoczynanych projektów, które będą czekały miesiąc lub (...jak czasami bywało ) dłużej. W pudełku na rzeczy do wykończenia PUSTO !!!

A więc po kolei:

Do poczynionego jakiś czas temu cieniowanego lariata (albo lariatu..... sama nie wiem jak powinno się odmieniać to słowo) dorobiłam ( a raczej wykończyłam, bo sznur na bransoletkę powstał jeszcze przed lariatem) bransoletkę. Kolory identyczne jak w lariacie: Inside Color Topaz-Light Gray Lined, Inside-Color Luster Black Diamond-Opaque Yellow Lined oraz Silver Lined Lt Topaz
Elementy metalowe w kolorze starej miedzi

Od jakiegoś czasu chodziły za mną znacznych rozmiarów kolczyki w technice sutasz.  Narysowany wzór czekał spokojnie na swoją kolej.  Czekał, czekał i ....w końcu się doczekał :)
 Kolce na przekór aurze za oknem niezwykle kolorowe i optymistyczne. Mimo swej wielkości (12 cm!) lekkie i nieobciążające ucha. W centrum kolczyka owal howlitu pomarańczowego, a w górnej części pięknie fasetowany jadeit pomarańczowy, kropelka na dole szklana. Drobnica to oczywiście Toho w korespondujących do kolorów sutaszu barwach. Tył podklejony czarną, naturalną skórką licową.Klasyczne i małe z koralem. Sutasz w kolorze brązowym, rudym i beżowym. Typowo jesienna kolorystyka.
Podklejone ciemno brązową skórką naturalną, zawieszone na biglach angielskich w kolorze starej miedzi.

Sznur koralikowy w kolorze, który kojarzy mi się z bursztynem.
Koraliki Knorr prandell w kolorze matt rainbow topaz 2,5 mm. 8 koralików w rzędzie, długi na 52 cm (razem z zapięciem. Zapięcie jest jednocześnie elementem ozdobnym.
5 komentarzy:

 1. Piękne te sutaszki, niestety to dla mnie czarna magia;) Piękne połączenia kolorystyczna, takie optymistyczne! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten pierwszy komplet z drobnych koraliczków jest cudny!! Bardzo misterna robota, ale efekt rewelacyjny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna ta sznurowa biżu na lato i w takich letnich kolorkach:))))
  Pozdrawiam zimowo:)

  OdpowiedzUsuń